Malarstwo ścienne w salonie fryzjerskim
17 września, 2016

Malowanie graffiti w pokoju dziewczynki

 

Cały mural cechuje się dużą dynamiką, akcją, emocje są wręcz wyczuwalna.  Dla przeciwwagi użyto więc pastelowych barw w tle. Malowidło cechuje się wysoką jakością wykonania, długo będzie więc cieszyło oczy domowników. Trójwymiarowe graffiti 3D ma otwartą kompozycję, otwiera więc wizualnie pokój na nowe, nieograniczone przestrzenie. W tak urządzonym pokoju czas na pewno płynie szybciej, a zarówno zabawa, jak i nauka przychodzą z łatwością. Grunt to dobrze się czuć – a w pokoju urządzonym zgodnie z naszym gustem i zainteresowaniami na pewno będziemy czuć się nad wyraz komfortowo.

 

Akcja: dekoracja!

 

 

 

 

Graffiti 3D w pokoju dziewczynki,

Jak sprawić dziecku frajdę? Fineasz i Ferb to jedna z kreskówek stworzonych przez najsłynniejsze studio animacyjne, Disneya. Kim są bohaterzy? To dwójka przyrodnich braci o niesamowitych zdolnościach konstruktorskich.  Na przeszkodzie stoi jednak ich siostra Fretka, Pepe Pan Dziobak oraz szalony naukowiec Heinz Dundersztyc. Nic dziwnego więc, że tak emocjonująca i zwariowana kreskówka stała się ulubioną bajką pewnej dziewczynki. Dzięki odpowiedniej aranżacji  pokoju może się ona przenieść w ten animowany świat pełen przygód i zabawy, poczuć jak jedna z postaci kreskówki Disneya i włączyć do zabawy z Fineaszem i Ferbem. A tutaj wiele się dzieje! Graffiti 3d w pokoju dziewczynki znajduje się na 4 ścianach

 

Cała załoga zjeżdża z zawrotną prędkością w wagoniku na kolejce zbudowanej przez dwóch rezolutnych braci i oplatającej wysokie i nowoczesne wieżowce, które nie tyle są drapaczami chmur, co raczej ich mieszkańcami. Oto świat przyszłości! Jednak i tu znalazły się czarne charaktery. Pepe Pan Dziobak, jak rasowy agent, leci na spadochronie z kluczem w ręku, a Heinz Dundersztyc, z którym Pan Dziobak walczy, celuje jakąś piekielną, skomplikowaną maszyną w wesołą grupkę lub w kolejkę. Fretka  próbuje zaalarmować Fineasza i Ferba o grożącym niebezpieczeństwie – jedna szyna jest bowiem przerwana i wygięta, co może mieć groźne konsekwencje. Czy jednak uda jej się zwrócić na ten defekt uwagę rozbawionego towarzystwa?

 

 

Pokój dziewczynki - malarstwo dekoracyjne

Artystyczne malowanie ściany w pokoju dziewczynki. Obraz ścienny jak widać na zdjęciach w galerii poniżej, przedstawia pokój który jest cały wymalowany, wszystkie cztery ściany plus sufit. Tematem tej pracy są główni bohaterowie bajki Finish i Ferb, bajka ta jest ulubioną bajka dziewczynki. Dzięki pomalowaniu ścian pomieszczenie stało się bardzo przytulne, kolorowy pokój zachęca do przebywania w nim. Ciepłe czyste kolory pozytywnie wpływają na odbiorcę. Mimo czystych, intensywnych i soczystych kolorów są one stonowane, ładnie harmonizują z sobą dzięki łagodnym przejściom jednego koloru w drugi. W malowidle głównie dominuje kolorystyka błękitna, fioletowa, brązy, zielenie. Do wykonania pracy została zastosowana technika nakładania farby metoda natryskową pistoletem lakierniczym i areografem. Malowidło tworzy niesamowity klimat pokoju, przebywając w tym pomieszczeniu ma się wrażenie takie jak by wkroczyło się w świat bajki. Obraz ma dynamiczna kompozycje, malowidło opowiada pewną historyjkę która zarazem jest śmieszna. Widać tu wyraźną dynamikę ruchu, mimiki twarzy. Obraz ma wielkość 47m2. W końcowej fazie wykonania malowidło zalakierowane akrylowym lakierem wodnym.

Powrót