Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Malowanie astronauty w bawialni, mural 3D

Sala zabaw w Grudziądzu, malowanie bawialni

Malowanie sali zabaw

Malowanie bawialni motyw związany z kosmosem. Tematyka pracy nawiązuje do nazwy lokalu który nazywa się „Galaktyka” obiekt znajduje się w Grudziądzu.  Jest to duża bawialnia która została zaaranżowana poprzez malowanie graffiti 3D, malowidła o całkowitej powierzchni 490 m2. Wymalowana została ściana główna którą widzimy na zdjęciach poniżej oraz 3 salki urodzinowe. Cały lokal został tak zaprojektowany by nawiązywał do nazwy obiektu. Kosmiczny mural przedstawia mix różnych motywów bajkowych o różnorodnej tematyce.

Koncepcja całego projektu było połączenie różnorodnych motywów w jedną całość, udało się to za pomocą wspólnego tła do wszystkich różnorodnych grafik. Dzięki tej spójności został utrzymany pewien porządek i konsekwencja w kompozycji. Przez to całość grafik jest bardzo czytelna, różne scenki opowiadają różne sytuacje a zarazem stanowią jedną całość. W grafice tej dominuje głównie granatowa kolorystyka z czarną przecierką na której są umieszczone gwiazdy ukazując nam gwieździste niebo nocą wraz z galaktykami kometami, asteroidami itp.

Mural wykonany w bawialni ma za zadanie powiększyć wizualnie przestrzeń, grafika ta dała efekt odchłani kosmosy. W pracy tej występuje wieloplanowość która składa się na efekt głębi czyli perspektywy. 

 

Malowanie sali zabaw

 

Malowanie bawialni, oto kolejna inspiracja tym razem podpowiadająca jak urządzić salę zabaw dla dzieci czyli jak zaaranżować  hale tak by była przytulna i ciekawie wyglądała. Inspiracją w urządzaniu sali są zdjęcia umieszczone powyżej które pokazują powstawianie graffiti w bawialni krok po kroku od szkicu po finalny efekt.

 

 

 

Dodaj komentarz

Powrót