Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Malowanie pokoju dziecięcego motyw w gwiezdne wojny, mural 3D

Ciekawy pomysł na malowanie pokoju dziecięcego mural 3d z filmu Star Wars

Gwiezdne Wojny – motyw w pokoju dziecięcym

Malowidło wykonane na stropie w pokoju przedstawia motyw z filmu „Star Wars”. Mural został wykonany na ukośnej ścianie sufitowej, w której mieści się okno z widokiem na niebo. Gwiezdne Wojny – motyw w pokoju dziecięcym powstał w trzy dni. Powierzchnia jaką zajmuje to około 9 m². Jest to bardzo pomysłowa aranżacja pokoju, która spodoba się nie tylko fanom filmu. Dlatego wrażenie jest spotęgowane, kiedy zaczyna robić się ciemno i za oknem pojawiają się pierwsze gwiazdy.

 

Pokój młodzieżowy, malowanie motywu z gwiezdnych wojen. Niech moc będzie z Wami!!!

Potęga kosmosu i jej niesamowita głębia

Kolorystyka muralu to szaro-granatowe niebo, biel gwiazdozbiorów, beże i szarości statków kosmicznych. Całość jest harmonijna i spójna, ponieważ namalowana bardzo realistycznie, zgodnie z tym co widzimy w kadrach z filmu. występuje tu wieloplanowość. Warstwy nakładają się na siebie. Mamy tu wiele wirów kosmicznych, czarne dziury, asteroidy i wiele innych form kosmicznych. Nocne niebo wydaje się aż gęste od gwiazd i lecących w kierunku widza statków kosmicznych. Ze względu na to Gwiezdne Wojny jako motyw w pokoju dziecięcym to precyzyjny mural.

Film z przesłaniem – Gwiezdne wojny motyw w pokoju

Nie każdy zdaje sobie sprawę o tym jakie przesłanie niesie ze sobą cała seria filmów o gwiezdnych wojnach. Dlatego warto o tym wspomnieć. Podczas gdy seria przedstawia niszczącą naturę nienawiści i gniewu. Określają to słowa wypowiedziane przez Yodę: „Strach prowadzi do Ciemnej Strony: strach prowadzi do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. Zło ma podstawy psychologiczne, a nienawiść rodzi się w człowieku w wyniku cierpienia, jakiego człowiek doświadcza”. W rezultacie dobro i zło są przedstawione klarownie, jednak nie oznacza to, że świat jest czarno-biały: nawet Yoda ma swoje słabości. Jest to też opowieść o miłości, która doprowadza do ocalenia.

Nocne, kosmiczne niebo tuż nad głową

Zachęcam do wykonywania kreatywnych pomysłów w pokojach dziecięcych, młodzieżowych i nie tylko. Jest to nie tylko ozdoba pokoju ale i zachęta dla najmłodszych do zabawy. Jeśli macie własne wizje na dekorację pokoju – serdecznie zapraszam do kontaktu. Bezsprzecznie razem na pewno zrealizujemy nawet najbardziej zawiły projekt. Dlatego warto sprawić, że pomieszczenie będzie wyjątkowe. Przede wszystkim „Niech moc będzie z Wami”!

 

Gwiezdne Wojny, malowanie pokoju dziecięcego:

Mural w pokoju dziecięcym, motyw z gwiezdnych wojen

Malowanie pokoju dziecięcego, motyw z filmu Gwiezdne Wojny namalowany w pokoju dziecięcym

Komentarze są wyłączone.

Powrót