Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Malowanie sklepu zabawkowego, kolorowy mural na elewacji sklepu z zabawkami

Mural reklamowy namalowany na elewacji sklepu

Stwory na ścianie sklepu zabawkowego

Prawdopodobnie to właśnie one – zawadiackie potworki i inne stworzonka są tym, co przyciąga do sklepu najbardziej. Istotnie do sklepu przyciąga także namalowany napis: „Zabawki i Artykuły Papiernicze”. Dlatego taki wesoły mural jest świetnym pomysłem, ponieważ przyciąga na zakupy o wiele bardziej niż gdyby go nie było. Stwory na ścianie sklepu są namalowane żywymi kolorami. Mamy tu czerwień, żółć, fiolet, a także zieleń.  Z pewnością potworki zachęcają do wejścia i zrobienia zakupów.

Aranżacja sklepu zabawkowego:

 

Przyciągające wzrok postacie

Patrząc od lewej strony mamy fioletowego stworka, który trzyma w rękach liniał i ołówek. Wydaje się, że piłka, która leży obok, a także klocki to cel do którego podąża drugi – czerwony stwór. Na plecach ma on plecaczek z misiem, a jego mina mówi o tym, że jest mocno zdeterminowany. Nad fioletowym i czerwonym potworkiem mamy żółtego stworka z balonikami, a także pszczołę, która trzyma w rączce szpilkę.

Wizytówka sklepu – stwory na muralu

Ze względu na fakt, że mur jest w jasnym kolorze, to postaci są lepiej widoczne. Niewątpliwie ostre ząbki u naszych postaci są bardzo zabawne. Podobnie jak ślimak, który znajduje się najbliżej drzwi wejściowych sklepu. Bez wątpienia namalowane postaci są na tyle duże, że widać je wyraźnie z daleka. w rezultacie mamy ochotę podejść bliżej. Postaci namalowane są w bajkowym stylu. Ich proporcje są celowo zniekształcone, co dodaje im zabawnego wyglądu. Jak chociażby duże głowy stworków.

Malarstwo na obiekcie usługowym

Murale na sklepach, biurowcach, szkołach itp. są znakomitym pomysłem na zaznaczenie obiektu i wyróżnienie ich na tle szarych i nijakich budynków. Ze względu na fakt, że obecnie jest ogromna konkurencja na rynku, warto się wyróżnić. Bezsprzecznie tego typu malowidło wyróżni Wasz obiekt na plus. Na koniec dodam, że nie ma nie możliwych do zrealizowania projektów malarskich. Jedyne co potrzebujesz to chęć do zmiany oraz głowa pełna pomysłów. Zapraszam do kontaktu.

Malowanie sklepu zabawkowego krok po kroku

 

Komentarze są wyłączone.

Powrót