Mural wykonany na szkolnej stołówce

Malowanie szkolnej stołówki

Malowidło ścienne powstało w szkole, a dokładniej w szkolnej stołówce. Ta nowoczesna praca została stworzona w 5 dni, a powierzchnia muralu to 19 m2. Technika malowania to malarstwo z użyciem aerografu, oraz dedykowanych do tego typu prac farb z dobrym pigmentem. Całość została zabezpieczona przed czynnikami z zewnątrz, jak brud, kurz, opary.

Mural w stołówce szkolnej, ciekawa kompozycja, feeria barw, zdrowy styl życia, zapraszam do obejrzenia etapów powstawania

 

Mural w stołówce szkolnej, zapraszam do obejrzenia

Mural  w nowoczesnym, lekkim, pogodnym stylu. Wprowadza wesoły, przyjemny nastrój w miejscu, gdzie uczniowie spożywają posiłki. Na muralu znajdują się napisy „Smacznego”w różnych językach, co stanowi ciekawy element edukacyjny.

Na muralu znajdują się medytujący kucharz z rozłożonymi nożami który zastanawia się nad przygotowaniem sałatki. Kompozycja malowidła jest otwarta, jednoplanowa, wszystkie przedstawione malunki są równie ważne, żaden przedmiot, nie wysuwa się przed inne. Mamy tu bardzo ładny modelunek światłocieniowy, co pięknie widać na przykładzie kucharzy. Czcionki użyte do podpisów są finezyjne, czytelne, bardzo dobrze wkomponowane w całość. Po lewej stronie mamy przepis na fantastyczny dzień.

Tego typu wielokierunkowa kompozycja doskonale sprawdzi się nie tylko na stołówce szkolnej, ale i w kuchni w mieszkaniu prywatnym, czy w barze śniadaniowym, piekarni, i w innego typu obiektach gastronomicznych. Zdecydowanie polecam tego typu murale.

 

Powrót