Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Malowanie sali urodzinowej, artystyczne malowanie ścian Toruń

Malowanie sali urodzinowej, graffiti 3D

Malowidło ścienne wykonane w sali urodzinowej. Obraz znajduje się na czterech ścianach i suficie, malowidło stanowi całościowe tło w salce urodzinowej pod zabawę, urodziny imprezy itp.  Jak widać na zdjęciach obraz został pokryty luminoforem i świeci w ultrafiolecie po oświetleniu świetlówką UV. Więcej zdjęć dotyczące malowania farbami UV znajdziecie w kacie: Malarstwo UV.  Są tam zdjęcia z różnorodnych projektów.

Zorganizowanie niezapomnianych urodzin dla kilkulatka spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi. Aby stanąć na wysokości zadania i sprostać oczekiwaniom zarówno jubilatów jak i ich małych gości, rodzice coraz chętniej korzystają z oferty salek urodzinowych, mieszczących się w większych obiektach zwanych bawialniami lub salami zabaw. Takie miejsca wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich małych klientów i pomagają zorganizować iście bajkowe urodziny lub inną imprezę okolicznościową. W ofercie grudziądzkiej bawialni Galaktyka można wybierać z pośród kilku różnych salek tematycznych. Ta poniższa przedstawia motyw ze smerfami

 

Malowanie ściany w bawialni, Smerfy

Malowanie sali urodzinowej w bawialni, prezentuję Państwu malowidło ścienne wykonane w bawialni. Obraz przedstawia motywy z popularnej, wielokrotnie przenoszonej na ekran bajki Smerfy. Obrazem pokryto cztery sąsiadujące ze sobą ściany. Tym samym wyczarowano w pomieszczeniu magiczną atmosferę baśni z elementami fantasy.  Wybrano scenkę, która pozwoliła znaleźć się na obrazie wszystkim najważniejszym bohaterom tej znanej powieści. Znajdziemy tu śpiocha, zgrywusa, smerfetkę, łasuch, klakier itp. Całość została zabezpieczona odpowiednim preparatem tak, by jak najdłużej zachowała świeżość kolorów i nie była narażona na zabrudzenia. Mural ma charakter dynamiczny. Motyw ten jest ponadczasowy. Dzięki malowidłom w bawialni powstała jego własna Nibylandia, kraina wiecznego dzieciństwa, marzeń i bujnej wyobraźni. W takiej bawialni młody człowiek na pewno nie zazna uczucia nudy.

Więcej zdjęć z : Malowanie sali urodzinowej

 

Dodaj komentarz

Powrót