Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016

Mural w pokoju chłopca – bolid

Dekoracyjne malowidło ścienne wykonane na poddaszu w pokoju chłopca. Obraz przedstawia dwa ścigające się ze sobą bolidy. Jeden z bolidów jest w barwach bolidu Kubicy. Malowidło ścienne nawiązuje do zainteresowań chłopca który to jest fanem formuły 1, mocno interesuje się motoryzacją, sportowymi samochodami, wyścigami. Kompozycja malowidła jest dynamiczna, widać tu wyraźny ruch bolidów oraz dym palonej gumy. Kolorystyka malowidła jest łagodnie stonowana z kolorystyka pozostałych ścian w pokoju. Jak widać na zdjęciu tło delikatnie nachodzi na malowidło, daje to ciekawy efekt miękkiego przejście jednego koloru w drugi. Dzięki temu tło ładnie harmonizuje z reszta grafiki ściennej. Nie ma tu prostego odcięcia. Obraz namalowany metodą natryskową za pomocą pistoletu lakierniczego i aerografu, drobne szczegóły wykonane pędzelkiem jak napisy, kontur i pozostałe drobne elementy muralu. Praca o wymiarach 9m2. Obraz wykonany bezpośrednio na skosie. Na koniec malowidło zabezpieczone lakierem.

Mural w pokoju chłopca:

 

Mural w pokoju chłopca:

Mural bolid formuły jeden namalowany w pokoju chłopca. Jest to dynamiczna grafika przedstawiająca dwa ścigające się ze soba bolidy formuły 1.

Formuła 1 przeprowadzany regularnie (corocznie) od 1950 roku cykl najbardziej prestiżowych międzynarodowych wyścigów samochodowych znany również jako wyścigi Grand Prix, a jednocześnie klasa biorących w nich udział jednomiejscowych samochodów o otwartym nadwoziu.

Dodaj komentarz

Powrót