Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Jak pomalować pokój dziecka? ciekawy pomysł na urządzanie pokoju dziecięcego

Jak urządzić pokój dziecka? malowanie rybek na ścianie

Jak pomalować pokój dziecka? Malowanie bajek na ścianie

W tym poście przedstawiam ciekawy pomysł na to jak pomalować pokój dziecka?. W pokoju dziecięcym został namalowany bajkowy motyw głębi oceanu, kolorowa rafa koralowa z rybkami głównym bohaterami z rybki Nemo. Obraz został namalowany farbami akrylowymi bezzapachowymi dla zdrowia nie wydzielającymi zapachu. Całość została pokryta lakierem akrylowym w celu zabezpieczenia malowidła przed zabrudzeniem i drobnymi otarciami. Malowidło wodoodporne, mural można zmywać środkami czyszczącymi. Obraz wypełnia cała ścianę od podłogi po sufit, nadaje głębi w pokoju przez co mamy wrażenie większego pokoju, złudzenie perspektywy.

 

 

Malowanie bajek na ścianie

Często zastanawiacie się jak pomalować pokój dziecka?, dobrym rozwiązaniem jest namalowanie motywu bajkowego, jakieś scenki z ulubionej bajki. W tym wypadku klienci zdecydowali się na malowanie rafy koralowej w pokoju dziecięcym, ponieważ jest to motyw uniwersalny dla chłopca i dziewczynki. Pokój pełni funkcję bawialni jest pomieszczeniem spędzania czasu na zabawie dla dziewczynki i chłopca. Obraz ten jest też ponadczasowy jeśli chodzi o wiek, nadaje się do pokoju małego dziecka np dwulatka jak i trzynastolatka. Malowidło rozwesela pokój nadaję głębi.

Inspiracje w urządzaniu pokoju dziecięcego

Poniżej podaje link do bloga Malowanie pokoi dziecięcych, umieściłem tam sporo prac na temat malowania i urządzania pokoi dziecięcych.

 

 

2 Komentarze

  1. janka pisze:

    mam w sypialni jedna ścianę pokrytą struktura Velatura z magnata. Efekt aksamitu na ścianie jest niesamowity. Idealny do przytulnej sypialni.

  2. emka pisze:

    Na pewno warto postawić po prostu na bardzo dobrą farbę, bez dwóch zdań to się opłaci. Polecam Magnat Sypialnia Pokój Dziecka. Bardzo dobra jakość farby + formuła antyformaldehyd.

Dodaj komentarz

Powrót