Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016

Różowy pokój dziewczynki

Artystyczna malowanie ściany wykonana w pokoju dziewczynki – różowy pokój dziewczynki. W pokoju tym dominuje różowa kolorystyka. Obraz został delikatnie wtopiony w kolor pozostałych ścian. W malowidle nie widać wyraźnego odcięcia obrazu od ściany, nie ma tu żadnej granicy czy prostej linii. Mural jest wykończony miękkim przejściem między ścianą a obrazem, jeden kolor delikatnie wchodzi w drugi, róż z tła głęboko nachodzi na mural a niebieski odcienie z obrazka nachodzi na tło przez co na tle grafiki widzimy efekt mgiełki. Elementem dominanty w tej kompozycji malarskiej jest domek i kawałek łączki z kwiatami w kształcie serca. Obraz jest w klimacie bajkowym, abstrakcyjna forma i kolorystyka. Kolory dominujące w tym obrazie to różowy, błękitny, fioletowy, brązowy, zielony. Każdy kolor jest przełamany kolorem sąsiadującym przez co wszystkie barwy ładnie ze sobą harmonizują. Kolorystyka malowidła jest też z domieszką koloru białego co daje delikatny efekt pastelowej, wygaszonej kolorystyki. Kompozycja malowidła jest kompozycją otwartą, bardziej dominuje tło nad formą, przez co nadaje to lekkości i delikatności. Kolory są tak dobrane by pasowały do pokoju niemowlęcego. Obraz namalowany techniką natryskową za pomocą pistoletu lakierniczego i aerografu, natomiast drobne szczegóły malowane pędzelkiem. W końcowej fazie pracy, obraz został zalakierowany lakierem w celu zabezpieczenia.

Różowy pokój dziewczynki, bajkowe malowidło ścienne:

Artystyczne malowanie ścian

Zajmujemy się malowaniem pokoi dziecięcych, malujemy bajki na ścianach i inne grafiki wybrane przez klienta lub zaprojektowane przez nas. Zapraszamy do zapoznania się z innymi pracami w pokojach dzieciecych

Różowy pokój dziewczynki

Malowidło ścienne wykonane w pokoju małej dziewczynki, Grafika jest bardzo minimalistyczna, w obrazie dominuje dużo tła. Efektem dominanty w tym obrazie jest domek o beżowej kolorystyce. Gra kolorów jest bardzo spójna. Minimalizm ma na celu nie przytłaczać wizualnie, grafika jest na tyle subtelna że nie dominuje reszty pokoju a jedynie lekko podkreśla graficzny motyw domku.

 

Więcej zdjęć na blogu Artystyczne malowanie ścian

Powrót