Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016

Aranżacja poddasza, malarstwo dekoracyjne

 

Aranżacja pokoju wieczorowego na poddaszu została uzupełniona dekoracyjnym malarstwem ściennym, wykonanym bezpośrednio na ścianie domu prywatnego. Motywem pracy jest gwar francuskiej ulicy z lat 5060. Pokój na poddaszu został zaaranżowany specjalnie jako pokój rozrywkowoimprezowy. Został wyposażony w bar , lodówką na zimne piwa, stolikami barowymi, a także wygodną, jasną kanapę narożną i fotele, by móc się zrelaksować.

Obraz ścienny jest głównym elementem wystroju tego pomieszczenia, stanowiącym tło dla całej aranżacji. Kolorystyka całego pomieszczenia została dobrana specjalnie pod malowidło ścienne, gdzie dominuje ciemna kolorystyka, pasująca do charakteru pokoju. Obraz wykonany jest w kolorystyce sepii, w której główny nacisk położony został na brązowe odcienie, uzupełnione czerwonymi elementami, takimi jak rower. Kompozycja pracy jest spokojna, statyczne, dopełnieniem tej statyczności jest kolorystyka w brązowych odcieniach. Ściany pomieszczenia wymalowane w ciemnym czekoladowym brązie, natomiast elementem rozjaśniającym całość są graficzne motywy przedstawiające ikony Paryskiej architektury takie jak: Wieża Eifla, Katedra, Łuk triumfalny. Pokój bardzo przytulny. Mural w większości wykonany technika natryskową za pomocą pistoletu lakierniczego i areografu. W końcowej fazie realizacji malowidło zabezpieczone lakierem półmatowym.

Ciekawy pomysł na urządzeni poddasza

Pokój rozrywkowy w domu to pomieszczenie, które służy do zabawy, relaksu i rozrywki. W takim pokoju można umieścić różnego rodzaju urządzenia i sprzęty, takie jak telewizor, konsolę do gier, komputer, głośniki, stoły do gier planszowych, bilardowy, piłkarzyki, rzutki, a nawet karaoke. przestrzeń przeznaczona do organizowania imprez, spotkań towarzyskich i rozrywkowych. Najczęściej jest to specjalnie wyznaczone pomieszczenie w domu, apartamencie, klubie lub innym obiekcie, które jest odpowiednio wyposażone i urządzone, aby zapewnić odpowiednie warunki do zabawy i relaksu.

Klimat na poddaszu

wyposażenie najczęściej obejmuje meble, kanapy a także sprzęt audio-wideo, oświetlenie, dekoracje i inne akcesoria, które pomagają stworzyć odpowiedni nastrój. W zależności od preferencji i rodzaju imprezy, można w pokoju imprezowym zorganizować różne atrakcje, takie jak gry, karaoke, bilard, piłkarzyki, czy projekcje filmów. Pokój imprezowyw domu jest idealnym miejscem do organizowania różnego rodzaju imprez, takich jak urodziny, wieczory kawalerskie lub panieńskie, imprezy sylwestrowe, spotkania biznesowe, czy po prostu spontaniczne imprezy ze znajomymi.

Pokój rozrywkowy może być idealnym miejscem do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, na przykład podczas imprez lub weekendowych spotkań. Może też służyć jako przestrzeń relaksacyjna, gdzie można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy lub szkole.

 

1. Jak stworzyć pokój rozrywkowy w domu?

2. Jak wyposażyć pokój rozrywkowy w domu?

3. Jak zaaranżować pokój rozrywkowy w domu?

4. Jakie meble i sprzęty warto umieścić w pokoju rozrywkowym?

5. Jakie akcesoria i dekoracje warto wybrać do pokoju rozrywkowego?

6. Jakie atrakcje warto zorganizować w pokoju rozrywkowym?

 

 

 

 

Powrót