Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Pałac Kultury i Nauki w warszawie, mural w barze bistro 3 piętro. Jak zaaranżować bar?

Malowidło ścienne w Pałacu Kultury w Warszawie, Malowanie baru Bistro

Zwiedź Warszawę i odkryj mural w Pałacu Kultury i Nauki

Zapraszam na niezapomnianą podróż do Warszawy, gdzie czeka na Was wiele fascynujących atrakcji. Jednym z nieodzownych punktów na Twojej trasie powinien być Pałac Kultury i Nauki. To tutaj, na jednej ze ścian, znajduje się wyjątkowe malowidło mural ścienny w barze na 3 Piętrze.

 

Mural w barze bistro na 3 piętrze Namalowany w Pałacu Kultury

 

Mural w Pałacu Kultury i Nauki

Mural został stworzony z myślą o poprawieniu estetyki otoczenia, nadaniu przestrzeni wyjątkowego klimatu oraz ożywieniu ścian w barze bistro. Na malowidle przedstawiony jest fragment warszawskiej ulicy z historycznymi kamienicami, które kryją w sobie liczne fascynujące historie, urokliwymi kawiarniami, teatrem „Studio” oraz redakcją. To wszystko razem tworzy niepowtarzalne wrażenia i przenosi w sam środek tętniącego życiem miasta.

Mural jako wystrój baru

Na muralu namalowanym w Pałacu Kultury możesz zobaczyć postacie, ukazane w naturalnych pozach, pochłonięte rozmowami w kawiarnianych ogródkach lub podczas spaceru. To wszystko ma na celu zachowanie spontaniczności i autentyczności. Kolorystyka muralu to brązy i pastelowe odcienie, które nadają sepiowy klimat, wszystkie kolory są z domieszką bieli.

Czerwone elementy, takie jak rower, szyldy czy kobieca torebka i buty, stanowią efektowne akcenty dominanty kolorystycznej, które przyciągają uwagę i nadają malowidłu wizualnyh smaczków.

Obraz został tak namalowany by wydobyć głębię przestrzeni czyli perspektywę, która pokazuje wieloplanowość tła. Perspektywa ta w ciekawy sposób buduje przestrzeń wizualnie powiększając pomieszczenie.

 

Prace namalowane w podobnym klimacie:

Pałac Kultury i Nauki w warszawie, mural w barze bistro 3 piętro. Jak zaaranżować bar?

Malowidło ścienne w Pałacu Kultury w Warszawie, Malowanie baru Bistro

Komentarze są wyłączone.

Powrót