Bajkowa kraina na ścianie

Artystyczne malowanie ściany, malowanie kwiatów

Bajkowa kraina, artystyczne malowanie ściany

Bajkowa kraina, artystyczne malowanie ściany.

Bajkowy pokój dziecka, każdy wie, że w lesie należy zachowywać się cicho i nie płoszyć tamtejszych mieszkańców. Jeśli będziemy przestrzegać tej zasady, naszym oczom może ukazać się ciekawa scena – podobna do tej, która zagościła w pomieszczeniu prezentowanym na zdjęciach. Kogóż tam widzimy?

 

Artystyczne malowanie ściany, malowanie kwiatów

Bajkowa kraina, artystyczne malowanie ściany

Leśne krajobrazy

Leśne krajobrazy zawładnęły dwoma ścianami pomieszczenia, przenosząc je w bajkową rzeczywistość. Dzięki trójwymiarowemu malowidłu ściennemu udało się optycznie zwiększyć metraż pokoju – możemy mieć wrażenie, że również i my znajdujemy się na polanie, co pewnie wielu z nas naprawdę by odpowiadało. Mural został namalowany za pomocą aerografu przy wykorzystaniu żywych, nasyconych barw, z oczywistą przewagą tak typowo leśnych kolorów jak zieleń i brąz oraz koloru nieba i wody. Dzięki temu malowidło wpływa kojąco i wyciszająco na odbiorcę. Ta naturalna kolorystyka ożywiona została ciepłymi barwami kwiatów, również sami bohaterowie, ukazani na pierwszym planie, zgrabnie kontrastują z tłem. Las został dobrze zabezpieczony specjalnym preparatem, dbającym o nasycenie kolorów i odporność na zabrudzenia – żaden mały ani duży kornik nie zagrozi więc drzewom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Spotkajmy się z jelonkiem Bambi

 

Bambi, młody jelonek i syn Króla Lasu, zdecydowanie nie ma powodów do narzekania. Wśród pięknej scenerii wiosennego lasu, nad którym w przyszłości będzie władał, oraz otoczony gronem przyjaciół, z pewnością czuje się naprawdę szczęśliwy. Może wesoło skubać trawkę na polanie i przysłuchiwać się opowieściom o życiu lasu. Znajduje się tutaj zajączek Tuptuś, mnóstwo uśmiechniętych owadów, kolorowy motyl, niebieski ptaszek, a nawet, o ile się nie mylimy, na polanę zawędrował konik polny Filip, dobrze znany wszystkim z bajki „Pszczółka Maja”. Las pięknie się zieleni, niebo jest poprzecinane delikatnymi chmurkami, dookoła kwitną piękne wielokolorowe kwiaty, a gdyby ktoś czuł się spragniony, nieopodal płynie rzeczka.  Czy naprawdę potrzeba czegoś więcej, aby być zadowolonym? Bambi, jako mądry jelonek, zdaje sobie sprawę, że zgrane towarzystwo i piękna okolica to już dobra podstawa.

 

Co w trawie piszczy?

Mural 3d wykonany w bawialni dziecięcej. Malowanie obrazów na zamówienie.

Powrót