Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Malowanie duzego obrazu na scianę do salonu

Duży obraz do salonu

Malowanie dużych obrazów

Duży obraz surrealistyczny wykonany na płycie mdf, namalowany farbami akrylowymi. Bohaterem tej pracy jest nie kto inny jak sam „Ayrton Senna” wielokrotny mistrz Świata Formuły 1.

Malowanie dużych obrazów na zamówienie:

Duzy obraz do salonu

Nowoczesny obraz o wielkich wymiarach w sam ras do salonu. Malowidło przedstawia abstrakcyjny portret  „Ayrton Seena” Rajdowego mistrza z lat 90 Formuły 1„. Obraz to pionowa kompozycja na planie prostokąta, przedstawiająca portret kierowcy rajdowego który jest scentralizowany na samum środku o spokojnym nastroju, mimo spokoju występuje tu pewna dynamika w postaci skośnych linii i plam nadając  nieco dynamiki. Poszarpana forma i rozbity kask symbolizuję nieszczęśliwy wypadek.

Na uwagę zasługuje sama technika malowania, obraz został namalowany aerorgafem przypomina nieco szkic ołówkiem lub węglem. wykorzystane farby to na wpół transparentne pigmenty które dają pół przezroczyste przejścia warstw, Z pod kasku widać skośne linie które się przenikają na wzajem.

 

Pomysł na obraz do salonu:

Obraz ma zarazem upamiętniać tragiczne wydarzenia jak i być ozdobą sama w sobie. Jest to obraz który na pewno budzi emocje zwłaszcza dla miłośników sportów motoryzacyjnych. Zarazem wzbudza podziw swym pięknem, nietypową techniką wykonania jak i osiągnięciami samego bohatera który został na min uwieczniony. Jest to duży obraz w sam raz do salonu na honorowe miejsce.

Mimo wielkich rozmiarów obraz nie dominuje całej przestrzeni poprzez neutralne tło, i ograniczoną kolorystye, jest raczej dodatkiem, i subtelnym tłem . Jedyna kolorystyka to trzy kolory brazylijskiej flagi.

 

Malowanie dużych obrazów na zamówienie, nowoczesne obrazy do dużych wnętrz .

 

Komentarze są wyłączone.

Powrót