Mural w salonie kosmetycznym
17 września, 2016
Malowanie obrazów na ścianie, mural zabytkowa warszawa
Malowanie obrazu na ścianie
5 stycznia, 2017
Pokój chłopca, malowanie ludzików lego na ścianie

Nindzago, malowanie pokoju dziecięcego

Pokój dziecka, Nindzago

Pokój chłopca na poddaszu, wojownicze klocki lego w akcji! Co się może stać, gdy ludziki z klocków lego władają zdolnościami ninja? Zajrzyjmy do pokoju chłopca!

Nindzago w podniebnej walce

Wysoko ponad górskimi lodowcami trwa walka wojowników lego ze smokiem: czarny potwór porwał starego mistrza sztuk walki. Jego położenie jest nader ciężkie: bestia zionie ogniem i twardo oplotła wojownika swoim ogonem. To musiał być podstęp, tak typowy dla tych gadów, inaczej bowiem mistrz swoim kunsztem walki i zdolnościami z pewnością pokonałby go. Na ratunek ruszyli więc młodzi adepci wschodnich sztuk walki: uzbrojeni w różnego rodzaju broń białą nie omieszkają powalczyć ze smokiem, nawet w tak trudnych warunkach. Na ich zamaskowanych twarzach rysuje się upór i zdecydowanie.  Spowici dymem lub ogniem stanowią elitarną jednostkę – stary mistrz dobrze wykonał swoją pracę i może liczyć na wierność swoich uczniów.

 

Poddasze w górskich lodowcach

Pokój chłopca na poddaszu stał się areną ekscytującej potyczki, przebywając w nim przenosimy się automatycznie w górski krajobraz i bajkowy świat przygody. Malowidło ściennie dzięki zastosowaniu perspektywy otworzyło pokój na zupełnie nowe przestrzenie i przestworza. Trójwymiarowy mural jest ponadto bardzo dynamiczny – bohaterowie są zamrożeni w ruchu. Utrzymany został w zimnej kolorystyce z przewagą niebieskich odcieni uzupełnionych bielą i szarościami – wszak znajdujemy się w mroźnej krainie. Z tłem doskonale jednak kontrastują wojownicy i sam smok, urozmaicając malowidło za pomocą takich barw jak żółty, pomarańczowy, czerwony, czarny i biały.

Do namalowania muralu został wykorzystany aerograf, szczegóły zostały dopracowane pędzelkiem. Graffiti zostało ponadto pokryte specjalnym lakierem ochronnym, wojownicy nindzago nie stracą więc na kolorystyce, ani nie zabrudzą się. Jak można zauważyć, malowidła doskonale sprawdzają się także na skośnych ścianach poddasza.

Malowidło tworzy ekscytującą atmosferę walki, energia i wojowniczy duch bohaterów są doskonale wyczuwalne. Naszym pociechom nie zabraknie więc z takim otoczeniu chęci walki o lepsze oceny, osiągnięcia w sporcie, czy chociażby pomysłów na ciekawą zabawę. Nindzago mogą być dobrą motywacją dla naszych pociech – na pewno lepszą niż jednokolorowe ściany.

Malowanie pokoju dziecięcego:

W tym poście zagościły na ścianie w pokoju chłopiencym wojownicze klocki lego zwane Ninndzago. Za pomocą malowidła ściennego zostało zaaranżowane całe poddasze pokoju dziecięcego.

Dodaj komentarz

Powrót