Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016

Malowanie Mustanga

Dziś na salony wjechał kultowy Mustang Schelby GT 350,  sportowe auto typu muscle car produkowane pod marką Shelby w latach 1965-1970 w Stanach Zjednoczonych. Jest to auto, które zachwyca do dziś swoim sportowym charakterem oraz tuningiem wizualnym i technicznym, dlatego świetnie nadaje sie na wyeksponowanie na ścianie w formie muralu. No i kolor, oczywiście czerwony, który najlepiej podkreśla walory auta.

Graffiti na ścianie Mustang Schelby GT 350 , malowanie samochodu retro na ścianie w perspektywie trójwymiarowej

Mustang mural:

 

Graffiti Mustang

Kilka słów o aspektach technicznych muralu. Mural został wykonany na centralnej ścianie pokoju, przodem do okna dzięki czemu zawsze jest pięknie doświetlony, co dodatkowo podkreślają białe bliki na karoserii. Mustang wzorem sportowych zdjęć został idealnie zamrożony w ruchu, po to by podkreślić dynamiczny charakter samochodu. Graffiti Mustanga na ścianie zostało wykonane w perspektywie trójwymiarowej lub inaczej jako mural 3D, co daje odbiorcy wrażenie realizmu. Mustang dosłownie wygląda jakby śmigał nam przed nosem, a wprawne oko zamroziło go w ruchu. Aby skoncentrować wzrok wyłącznie na Mustangu, zrezygnowano z kolorystyki tła, pozostawiając je subtelnym, monochromatycznym i lekko rozmytym.

 

Malowanie samochodu retro

Mustang to z pewnością jedno z najbardziej kultowych aut w historii motoryzacji. był bohaterem wielu scen filmowych w filmach akcji, marzenie każdego młodego chłopca. Ten model to nie tylko uczta dla oczu, ale także kawał mocnej maszyny. Pod maską znajduje się potężny  silnik V8

Mural o tematyce motoryzacyjnej

Malowidło ścienne dla wszystkich fanów motoryzacji. Ikona Motoryzacji Mustang Schelby GT 350 mural Filmik pokazujący powstawianie obrazu krok po kroku:

 

DSC01986Mural o tematyce motoryzacyjnej
Mural o tematyce motoryzacyjnej, graffiti mustangGraffiti o tematyce motoryzacyjnej, mustang mural 3D

Komentarze są wyłączone.

Powrót