Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Mural w przedszkolu, artystyczne malowanie ścian w przedszkolu, malowanie zwierzątek na ścianie

Graffiti w przedszkolu, malowanie obrazów na ścianie w przedszkolu

Mural w przedszkolu

Artystyczne malowanie ścian w przedszkolu, na powyższych fotografiach przedstawiono przykład dekoracyjnej aranżacji ściennej – mural w przedszkolu. Scenki malowidła znajduje się na dwóch ścianach, ale obraz stanowi jakby jedną kontynuacje całość. Łączy je wspólne tło oraz tematyka muzycznej krainy która nawiązuje do nazwy przedszkola „Muzyczna Kraina”.  Na pierwszej ze ścian stoi para przyjaciół które grają na instrumentach. Misio na saksofonie, królik na skrzypcach, fleming na kontrabasie i lisek na flecie oraz bóbr na bębenku.
Wszystkie malowidła maja wspólne biało żółte tło. Wszystkie obrazy zostały wykonane nasyconymi kolorami, postacie wykonano z wielką dokładnością z użyciem profesjonalnych. Dzięki wykorzystanej perspektywie malunki mają głębie, w wyniku czego pomieszczenie w korytarzu wydaje się większe. Obraz o powierzchni około 12 m2 został namalowany techniką natryskową z wykorzystaniem aerografu. Podobne aranżacje ścienne doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, w których znajdują się dzieci. Czynią te miejsca przyjemniejszymi w odbiorze. Na pewno milej przebywać pośród ulubionych postaci zwierzątek niż pośród nagich ścian.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z malowania, sale przed malowaniem i po:

 

Artystyczne malowanie przedszkola

Artystyczne malowanie ściany w przedszkolu, grafiki związane z  motywem muzyczny nawiązującym do nazwy przedszkola „Muzyczna Kraina” przedszkole nr 14 przy ulicy Mari Curie Skłodowskiej w Inowrocławiu. Przykłady innych dekoracji zaprezentowano na niniejszym blogu na innych postach. Serdecznie zapraszam do ich obejrzenia.

Blog: Artystyczne malowanie ścian

Dodaj komentarz

Powrót