Mural w łazience

Czarno biały mural w łazience

Malowanie obrazu w łazience

Mural w łazience

To zmysłowe przedstawienie kobiecej twarzy zdobi ścianę łazienki. Malowidło zostało namalowane przy użyciu profesjonalnego aerografu i odpowiednich farb, a także zabezpieczone powłoką malarską. Oszczędność formy i koloru nawiązuje do glazury z wzorem marmuru, która została użyta w łazience. Całość wygląda bardzo prestiżowo i harmonijnie. Mural w łazience to bardzo śmiały i efektowny pomysł na stworzenie niebanalnej przestrzeni. Warto zauważyć, że mural nadaje się do niemal każdego wnętrza.

Malowanie łazienki:

 

Malowanie obrazu na ścianie w łazience

Przedstawiona kobieta, a właściwie jej twarz ma rozmyte kontury, dzięki czemu malowidło nabiera lekkości. Portret jest wykonany w rysunkowym, dość ekspresyjnym stylu. Został tu użyty tylko kolor czarny. Światłocień jest z gradientem, a całość ma mocne kontrasty. Dzięki grze światła i cienia uwidacznia nam się piękny portret kobiety. Modelunek oraz proporcje są zgodne z rzeczywistością, twarz nie sprawia wrażenia płaskiej, czy sztucznej. Doskonale widać odchyloną do tyłu głowę, oraz fantastycznie ukazane emocje na twarzy.

Kobiece wdzięki – mural w łazience

Przedstawiona modelka jest rozluźniona, towarzyszy jej zachwyt, euforia. Na pewno jest zrelaksowana i zadowolona. Te emocje idealnie wpisują się do pomieszczenia jakim jest łazienka. Czy może być coś przyjemniejszego niż kąpiel po całym meczącym dniu w pracy? Przyjemnie urządzona i ozdobiona łazienka sprawi, że będziemy woleli zostać w niej nieco dłużej. Ja zdecydowanie polecam ozdobić ścianę w nowoczesny i zarazem elegancki sposób.

Łazienka z której nie chce się wychodzić

Powtórzony wzór z kafli oraz piękna niewiasta to bezsprzecznie dobry pomysł. Kiedyś kafelkowało się całe łazienki od góry do dołu. Niewątpliwie zabierało to lekkość wnętrzu. Ponieważ zależało tu na uzyskaniu designerskiego looku, postawiliśmy na to aby ozdobić całą ścianę. W związku z tym jest to  odważna  wizja. Być może nie dla każdego ale na pewno dla osób, które kochają piękno, sztukę, a także oryginalność. Dlatego warto się zastanowić nad odświeżeniem własnej łazienki.

 

 

 

 

Powrót