Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Malowanie murali, mural edukacyjny w szkole, klasa polonistyczna

Surrealistyczny mural w sali lekcyjnej

Mural w klasie polonistycznej

W tym poście przedstawiam czarno biały mural zrealizowany w jednym z Warszawskich liceum. Jest to surrealistyczny mural przedstawiający kolaż obrazów, latający wieloryb, książka i smartfon walcząca o ludzką uwagę.  Ta abstrakcyina grafika jest inspiracją dla młodych ludzi, jak ważny jest dostęp do edukacji i czytelnictwa. Mural w klasie polonistycznej pokazuje, że każdy ma dostęp do edukacji, a czytelnictwo może nas wiele nauczyć. To, co jest kluczem do sukcesu, to chęć do ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy. Niech ten mural będzie dla nas codziennym przypomnieniem, że wiedza jest bezcenna.

Malowanie klasy polonistycznej:

 

Malowanie sali polonistycznej:

Mural w klasie polonistycznej może mieć wiele form i tematów. Może to być mapa słów, wykres, diagram lub wykres, które będą ilustrować pojęcia językowe lub literackie. Może to być również surrealistyczna grafika przedstawiająca latającego wieloryba z domem na plecach. 

Mural w klasie polonistycznej może być sposobem na wprowadzenie nowych tematów do dyskusji i na przypomnienie uczniom niektórych pojęć. Jest to także doskonały sposób na stworzenie atmosfery wzajemnego szacunku i współdziałania w klasie. Może to być również doskonały sposób na wprowadzenie nowych technik i strategii uczenia się.

Mural edukacyjny w klasie polonistycznej

W tej klasie obraz ten został namalowany techniką natryskowa za pomocą aerografu i pistoletu lakierniczego, an koniec praca została zabezpieczona lakierem w celu przedłużenia trwałości malowidła. Funkcją tego malowidła było poprawienie estetyki otoczenia i wprowadzenia ciekawego nastroju pełnego inspiracji i kreatywności.

Zapraszam na Instagram i facebooka:

  • https://www.instagram.com/muraleariela/
  • https://www.facebook.com/artystyczne/

 

 

 

 

 

DSC01455aaaa1Malowanie obrazu na ścianie w klasie polonistycznej, mural edukacyjny

Komentarze są wyłączone.

Powrót