Myszka Micki i przyjaciele

Pies pluta, malowanie kolorowego obrazu na ścianie w pokoju dziecka

Pokój dziecięcy, malowidło ścienne

Kultowe postacie Walta Disneya

Co robi Myszka Miki wraz z przyjaciółmi, gdy ma wolny czas? Udaje się na Florydę, gdzie wśród palm i białego piasku trwa najlepsza zabawa! Zajrzyjmy więc do dziecięcego pokoju, aby sprawdzić jak przebiega urlop kultowych kreskówek!

Malowanie kolorowego obrazu na ścianie myszki Micki

Mural ścienny w pokoju dziecka

Bohaterowie Disneya na wakacjach

Niezłe towarzystwo zebrało się na półwyspie znanym z pięknych plaż i ośrodka lotów kosmicznych. Słońce pięknie świeci, na niebie malowniczo unoszą się delikatne chmurki oraz latają mewy, a w tle rosną palmy. Pośród tego pięknego krajobrazu żółtych wydm i morskich toni dokazują: Myszka Miki, Mini, pies Pluto oraz Goofy, a także Kaczor Donald, który okazał dobre serce i niestety ku swemu utrapieniu zabrał na wycieczkę swoich siostrzeńców: Dyzia, Hyzia i Zyzia. Teraz, jak widać, stał się ofiarą ich żartów – niesforni chłopcy zbudowali na kuprze swojego wujaszka kunsztowny zamek z piasku, nawet niebieska flaga wieńcząca dzieło się znalazła się na jego czubku. Wszyscy jednak wiemy, że Kaczor Donald, nawet mimo swej niezadowolonej miny, bardzo ich lubi. Uśmiechy nie schodzą z twarzy natomiast tym postaciom, które zdecydowały się na sporty wodne: Mini z gracją surfuje pośród fal, Miki steruje motorówką i ciągnie za sobą Goofy’ego, który na nartach wodnych podskakuje i wywija piruety. Również Pluto z chęcią dołączyłby do tej zabawy, więc jeszcze chwila, a może i on zanurzy swoje łapy w ciepłej wodzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozytywna energia z malowidła ściennego

Ten właśnie mural ozdobił dużą ścianę bawialni. Został namalowany w wyrazistych, nasyconych barwach – przeważają naturalnie odcienie niebieskiego i żółtego, uzupełnione całą paletą innych kolorów. Warto zwrócić uwagę na dużą dbałość o szczegóły – postacie  wiernie odpowiadają stylistyce studia Disneya. Mural namalowany został za pomocą aerografu oraz zabezpieczony lakierem ochronnym. Jest ponadto trójwymiarowy, stwarza  wrażenie głębi – na pierwszym planie zebrano wszystkich bohaterów, w tle natomiast widzimy egzotyczny krajobraz aż po horyzont. Obraz ma charakter dynamiczny, bardzo wiele się tutaj dzieje – jedynie Kaczor Donald jako malkontent zaniechał już aktywnego wypoczynku i poirytowany leży na plaży. Pozostałe kreskówki nie tracą ani chwili ze swych wakacji. Całe malowidło ścienne jest w rezultacie bardzo energetyzujące, emanuje dobrą energią i skłania do aktywnego działania.  Pośród tak kolorowego, wakacyjnego krajobrazu absolutnie nie można mieć złego nastroju czy też spuścić nosa na kwintę.

Malowanie ściany w pokoju dziecka

Mural ścienny przedstawiajacy kultowe postacie Walta Disneya wykonany w pokoju dziecięcym a dokładnie w bawialni. Malowanie bajkowych postaci na ścianie w pokoju dziecka a mianowicie doskonale znana absolutnie wszystkim Myszka Miki i jego towarzysze Minnie, pluto, gufi,  wiedzą, co to dobra zabawa! Najlepiej zabawa wygląda na gorącym piasku  przy słodkich dźwiękach płynącycych z morza.

Powrót