Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Malowanie pokoju dziecięcego, malowanie złomka i zygzaka na ścianie w pokoju dziecka

Malowanie pokoju dziecięcego, graffiti 3D dla dziecka

Malowanie w pokoju dziecka

Malowanie pokoju dziecięcego w motyw z bajki Cars, malowanie złomka i zygzaka na ścianie w pokoju dziecka, jest to ulubiona bajka pewnego chłopca który zamarzył by mieć pokój z wizerunkami bohaterów bajki Cars. Zdjęcia poniżej przedstawiają etapy prac malowania pokoju dzieciecego.

 

 

 

Malowidło ścienne zamiast tapety

Malowanie obrazów na ścianie w pokojach dziecięcych czy naklejanie tapet oto jest pytanie. Niektórzy nie wyobrażają sobie by posiadać tapetę ponieważ praca twórcza jest bardziej prestiżowa niż tapeta, może nie jest tak doskonała jak zdjęcie, a człowiek nie jest drukarka, mimo niewielkiej niedoskonałości i tak się nieźle prezentują a nawet lepiej niż drukowane i naklejane na ścianę naklejki. Obraz ręcznie malowany ma duszę ponieważ twórca włożył w niego dużo serca czasu i pracy.

 

Malowanie zygzaka i złomka

Pokój dziecięcy to takie miejsce gdzie dziecko wypoczywa, bawi się i uczy. Malowidło ścienne może nawiązywać do ulubionych postaci z bajki, książki czy też z filmu. W tym przypadku padło na motyw z bajki „Cars”. Jest to ulubiona bajka dziecka.

Aranżacja pokoju dziecięcego

Malowanie obrazów na ścianie w bohaterów bajkowych, pokoje dziecięce zaaranżowane w bajkowe motywy w zależności od wieku, płci potrzeb dziecka oraz możliwości przestrzeni danego pokoju. Za pomocą malunku można nadać niepowtarzalny klimat, namalować ulubiona postać bajkowa, bohatera, stworzyć cała baśniowa krainę. Taka grafika rozwesela pokój oraz sprawia wrażenie przytulnego miejsca.

 

Więcej zdjęć z malowanie pokoi dziecięcych na blogu Pokoje dziecięce

Dodaj komentarz

Powrót