Malowanie sali zabaw

Malowanie kosmosu w sali zabaw dla dzieci, graffiti w sali urodzinowej

Malowanie sali zabaw, motyw kosmiczny

Sala zabaw „Bawinek”

Murale powstały w sali zabaw dla dzieci, ich łączna powierzchnia to 212m 2, a czas powstania to 14 dni. Ich technika to nowoczesne malarstwo artystyczne 3D malowane przy użyciu aerografu i dobrych jakościowo farb z pięknymi pigmentami żywych kolorów. Całość została zabezpieczona powłoką ochronną, aby ochronić prace przed brudem, kurzem, zniszczeniem.

 

Mural 3D w sali zabaw, malowanie bawialni w dziecięce motywy:

 

Malowanie szyldu w sali zabaw

Zanim wejdziemy do środka, nad drzwiami na elewacji wita nas wielobarwny, precyzyjnie wykonany napis – logo sali zabaw „Bawinek”. Mamy tu czcionkę oraz tło malowane gradientowo. Napis „sala” przechodzi od czerwieni, przez pomarańcz, aż po żółć. Napis „Sala zabaw” przechodzi od ciemniejszej zieleni, przez jaśniejszą, aż po kolor żółty. Czcionka napisu „Bawinek” jest żółta, natomiast tło, na którym jest umieszczona  przechodzi od żółci, zieleni, turkusu, poprzez Wiolet, aż do czerwieni. Całość jest obramowana niebieskim konturem.

Murale w salach zabaw

Wewnątrz ukazują nam się pełne kolorów i bajkowych postaci ściany. Dominują motywy kosmosu, dinozaurów oraz wyspy piratów. W dwóch miejscach mamy motyw kosmosu. Na pierwszy plan wysuwają się tu kosmonauci. Jeden steruje statkiem kosmicznym, natomiast drugi eksploruje przestrzeń kosmiczną poza statkiem. Widzimy też planety, drogę mleczną, różne wiry i mnóstwo gwiazd na granatowo niebieskim tle z refleksami innych kolorów.

Na kolejnych ścianach znajdują się wesołe, bajkowe dinozaury w żywiołowych pozach. Tłem jest urozmaicony teren z dużą ilością zieleni, pagórków, wulkanów, jeden z nich jest nawet czynny! Malowidła cechuje duża ekspresja, mamy tu sporo ruchu, przestraszony królik szybko umyka przed pędzącymi jeepem dinozaurami. Wszystkie przedstawione postaci są w dobrych humorach. Elementy takie jak źdźbła trawy, czy skały zostały starannie namalowane.

Na kolejnej ścianie mamy pirata – kapitana Haka z papugą na ramieniu, oraz skarb – skrzynię pełną złotych monet i banderolę z trupią czaszką. W tle mamy palmy, wydmy i spokojne niebo pełne spokojnych chmurek. Wszystkie murale są pełne kolorów, w radosnym klimacie.

Tego typu murale w salach zabaw, przedszkolach i innych miejscach, gdzie przebywają dzieci rozwijają wyobraźnię, nakłaniają do wielu nowych zabaw, do poszukiwania przygód. Polecam tego typu bajkowe malarstwo również do pokoi dziecięcych. Ulubiony bohater na ścianie na pewno ubogaci wystrój wnętrza i sprawi wiele radości Twojemu dziecku!

 

Mural wykonany w sali zabaw „Bawinek

Powrót