Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Mural malowanie ptaka na ścianie, ptaszek ręcznie malowany

Mural w szkole, malowanie ptaszka Pliszka Żółta

Mural, śpiewający ptaszek na gałęzi

Mural, który to prawdziwe dzieło, które emanuje energią i wzbudza pozytywne emocje wśród uczniów, nauczycieli i rodziców, śpiewaący ptaszek na gałęzi.

Mural został stworzony w sali sensorycznej z myślą o przyjaznym dla dzieci środowisku, które pobudza wyobraźnię i inspiruje do nauki. Głównym tematem malowidła sciennego jest piękny ptaszek – Pliszka żółta. która symbolizuje wolność i rozwój. Jej jaskrawe kolory  wprowadzają atmosfery radości i energii.

Malowanie ptaka mural 3D Pliszka żółta galeria:

 

Mural namalowany w szkole, pliszka żółta

Mural nie tylko upiększającej szkołę, ale ma również  funkcję edukacyjna i estetyczną.  Jest również hołdem dla natury i zwierząt, przypominając nam o konieczności ich ochrony. Dbajmy o nasza planetę i istoty żyjące na niej.

Dzięki muralowi z ptaszkiem szkoła staje się bardziej przyjaznym i wspierającym środowisko. Motywuje uczniów  do odkrywania świata, wrażliwości i rozwijania kreatywności. To dzieło jest dowodem na to, że współpraca i pasja mogą przenosić góry 🙂

Mural w sali relaksacyjnej

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia szkoły w Nowym Mieście by zobaczyć i podziwiać ten  wspaniałego muralu :-).  Niech nasz ptaszek przynosi radość i inspirację wszystkich.

Malowanie muralu w sali relaksacyjnej, głównym motywem tego muralu jest ptak Pliszka Żółta. Moral powstał z myślą o tym by stworzyć coś, co jest spokojne i pozytywne dla dzieci, które odwiedzają to miejsce. Ptak swoim wyrazistym kolorem i delikatnymi kształtami wprowadza harmonię i spokój.

Teraz trochę faktów Ptak Pliszka

Zamieszkuje większość Euroazji na wschodzie po środkową Syberię a także północną Afrykę. Wędruje na dalekie dystanse, przeloty od marca do maja i od sierpnia do października. Jest to ptak migrujący

W Polsce pliszka żółta zasiedla Wielkopolskę, Podlasie, Mazowsze, Lubelszczyznę i Dolny Śląsk.

 

Mural malowanie ptaka na ścianie, ptaszek ręcznie malowany

Pliszka óółta, mural w szkole w sali sensorycznej mural edukacyjny

 

 

 

Powrót