Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016

Mural w sali konferencyjnej

Namalowane auta na ścianie w sali konferencyjnej to wizytówka firmy zajmującej się budową karetek pogotowia. Salon samochodowy, a także produkcja i sprzedaż samochodów specjalistycznych została podkreślona przez malowanie auta. Mural znajduje się w przestronnej sali konferencyjnej i zajmuje szczytową, reprezentacyjną ścianę. Karetka jest namalowana w perspektywie z zachowaniem skali oraz oryginalnych kolorów. Mamy także precyzyjnie wykonany światłocień. Mural jest zdecydowanie namalowany w stylu realistycznym. Każdy pojedynczy element namalowanej karetki jest zgodny z tym, co możemy zauważyć obserwując te karetkę w rzeczywistości.

Malowidło przedstawiające karetkę – malowanie auta

Efekt 3D powstał między innymi dlatego, że cień rozchodzący się od karetki jest naturalny oraz malowany gradientowo. Pod podwoziem widzimy więcej intensywnego odcienia czerni, natomiast na podłożu stopniowo cień rozchodzi się i traci swój walor. Dodatkowo ukazanie karetki właśnie w taki sposób, że jej przednia krawędź wraz z oponą wysuwają się do przodu potęguje jej wielowymiarowość. Kolejny zabieg to realistyczne namalowanie szyb i wszelkich odbijających się od powierzchni karetki blików światła. Widzimy wnętrze przodu karetki, a na jej tylnej części widzimy niebieskie napisy. Na karetce mamy również namalowany numer 911, a także inne symbole, jak np. wąż eskulapa. Wcześniej wspomniany wąż  jest największym i jednocześnie najrzadszym z węży występujących w Polsce, a jednocześnie jest znanym symbolem medycyny.

Firma Bause zajmująca się produkcją karetek

Mural promujący daną firmę jak powszechnie wiadomo jest idealną wizytówką nie tylko w siedzibie ale i np. na budynku. Tutaj firma Bause, która głównie zajmuje się produkcją wyspecjalizowanych pojazdów, jakimi są karetki zdecydowała się na mural w sali konferencyjnej. Ta propozycja bardzo podnosi walory sali konferencyjnej, która nie jest dzięki temu nudna. Taki znak wizualny dobrze zapada w pamięć, nie tylko ze względu na swój rozmiar, czy kolory. Tego typu mural jakby nie patrzeć jednak o tematyce motoryzacyjnej zapewne będzie się nadawał również dla fanów aut. W swoim garażu czy domu można zdecydować się nawet na motyw Ferrari, czy innej perełki.

 

ZAJAWKA

Namalowany specjalistyczny pojazd jako symbol firmy produkującej karetki. Mural z kategorii „motoryzacja”. Nikomu nie życzę aby musiał zadzwonić po karetkę, aczkolwiek jeśli już taka sytuacja się przydarzy ważne, żeby była nowoczesna, wyposażona w specjalistyczny sprzęt. Mural namalowany w realistycznym stylu z pewnością podkreśla profesjonalizm firmy Bause. Gorąco polecam tego typu realizacje dla firm.

Powrót