Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
duże obrazy olejne do nowoczesnych wnętrz, abstrakcja na płótnie, sekwencjonowanie DNA

Malowanie obrazów olejnych o tematyce science fiction

Gen sieciowy to cykl obrazów opowiadających o tematyce science fiction osnutej na przewidywanych i osiągnięciach nauki, techniki oraz ukazującej ich wpływ na życie jednostki lub społeczeństwa.

Cykl ten opowiada o wzajemnym połączeniu i interakcji człowieka z maszyna poprzez układ nerwowy oraz zewnętrzną strukturą jaka jest internet inaczej mówiąc człowiek zsieciowany.

Połaczenie człowieka poprzez układ nerwowy jakim jest,  zbiór komórek, pozostających ze sobą w złożonych relacjach i strukturalnych, odpowiadający za sterowanie aktywnością organizmu, a neurocybernetyką analizującą modelowanie procesów przetwarzania informacji i sterowania w układach nerwowych której głównym kierunkiem rozwoju jest opis matematyczny własności neuronów, analiza  percepcji badanie sieci neuronowych i hierarchicznej organizacji układu nerwowego.

Ideologia w malarstwie

Ideologia w obrazach, pryzmat postregania pewnych rzeczy, tu skupie sie na pewnej tematyce genu sieciowego w obrazach olejnych które przedstawiam jest to poboczny cykl obrazów „Człowiek Maszyna Tożsamośc”

 

Komentarze są wyłączone.

Powrót