Pokój dziewczynki, rysunek na ścianie

Różowy Pokój dziewczynki, myszka Micka

Pokój dziewczynki, grafika ścianna

Pomysł na pokój dla dziewczynki

Pokój dziewczynki. Foxtrott, tango, cha-cha, charleston czy rock’n’roll to żaden problem jeśli dwójka tancerzy jest utalentowana. Szczególnie, gdy parą tą są sympatyczne myszy, znane na całym świecie – Myszka Miki oraz jego towarzyszka Mini.

 

Muzyczny rysunek w pokoju dziecięcym

Oto malunek dla wielbicielek muzyki, tańca i kreskówek Disneya! W ten prosty i uroczy sposób możemy wspaniale ożywić pokój dziecięcy, nadać mu dodatkowego charakteru i postawić kropkę nad i. Rysunek został namalowany aerografem z dużą dbałością o szczegół – Mini i Miki wyglądają, jakby wyszli spod ręki swego mistrza. Scena jest dynamiczna, postaci zostały uchwycone w ruchu. Użyto nasyconych, żywych barw, położono również cienie, dzięki czemu uzyskano wrażenie głębi. Malunek został zabezpieczony ponadto specjalnym lakierem ochronnym, nasi tancerze nie zbledną więc z czasem, ani nie zabrudzą się.

Jak widać, nie musimy od razu decydować się na ogromny mural zajmujący większość ścian – również taki rysunek tworzy doskonałą dekorację pokoju dziewczynki, przenosząc domownika w bajkowy świat kreskówek. Miki i Mini mogą być świetną inspiracją do nauki tańca. Nie ma się więc co nudzić w pokoju z takimi mieszkańcami – należy włączyć muzykę i pląsać!

 

Tańcz, tańcz, nie żałuj podłogi!

Nawet przy dźwiękach płynących z boomboxa można doskonale spędzić czas i przy tym bardzo aktywnie. Naczelni bohaterowie kreskówek Disneya ukazani zostali w dynamicznej pozie: Mini właśnie robi piruet ponad głową Mikiego, który mocno ją trzyma za obie łapki. Dobry partner to podstawa! A jak widać, oboje mają spore doświadczenie w sztuce tanecznej i muszą to uwielbiać, gdyż z twarzy nie schodzą im uśmiechy. Wokół wdzięcznej pary na pięciolinii płyną w eter kolorowe, radosne nutki, troszkę poniżej ukazana zaś została klawiatura fortepianu. Kto się wsłucha, na pewno usłyszy radosne dźwięki tanecznej muzyki!

Pokój dziewczynki, grafika ścianna

Malowidło ścienne wykonane w pokoju dziecka

Powrót