Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016

Mural w przedszkolu, ciekawy pomysł na ścianę

Surrealistyczny mural w przedszkolu

 

Lubelskie przedszkole wzbogaciło się o piękną aranżację ściany w szatni. Obraz został namalowany bezpośrednio na ścianie farbami akrylowymi i ma wielkość około 60m2. Praca przedstawia motyw zamku w chmurach, w którym lecą dzieci balonem, a także różowego słonia. W tle malowidła znajdują się lewitujące zamki w chmurach, kwiaty, wróżka itp. Kolorystyka malowidła jest utrzymana w pastelowych kolorach, które rozweselają korytarz i wprowadzają w klimat bajki. Do obrazu zostały wkomponowane tablice korkowe wykonane ręcznie pod wymiar. Artystyczne malowanie ściany w przedszkolu, praca ta została wykonana techniką natryskową za pomocą aerografu, a drobne elementy namalowane metodą tradycyj za pomocą pędzelka. Na koniec praca została zabezpieczona lakierem akrylowym, dzięki czemu można ją myć środkami czyszczącymi. Aranżacja ściany w Lubelskim przedszkolu to piękna ozdoba, która wprowadza w klimat bajki i rozwesela korytarz, tworzy niepowtarzalny klimat.

Artystyczne malowanie ściany w przedszkolu, zamek w chmurach:

 

Pomysł na mural w przedszkolu

Co do tematyki muralu ogranicz nas tylko i wyłącznie wyobraźnia. Artystyczne malowidło ścienne w przedszkolu może przedstawiać różne motywy takie jak: zamek w chmurach. Może to być piękny obraz z białymi chmurami, w których znajduje się zamek z wieżami i dzwonnicami. Można dodać kolorowe motywy, takie jak ptaki, balony, chmury z różnymi kształtami i kolorami. Można też dodać postacie, takie jak księżniczki, król i królowa, którzy stoją na zamku i patrzą w dal, uśmiechnięte zwierzęta, wesołe owady. Obraz może być uzupełniony o różne elementy, takie jak kwiaty, drzewa, skały i inne elementy, które nadadzą mu bardziej realistyczny wygląd.

Jedynym ogranicznikiem w projektowaniu prac koncepcyjnych jest nasza wyobraźnia oraz pewna wizja co do przyszłego wyglądu i pewnej estetyki spójności

 

Artystyczne malowanie ściany w przedszkolu, więcej zdjęć i inspiracji na blogu: Artystyczne malowanie ścian

Powrót