Malowanie salonu fryzjerskiego
17 września, 2016
Pokój chłopca, malowanie ludzików lego na ścianie
pokój chłopca na poddaszu
14 listopada, 2016

Malowanie salonu stylizacji paznokci

Przedstawiam ciekawy pomysł na aranżację salonu kosmetycznego a dokładnie na aranżację ściany w salonie kosmetycznym. Artystyczne malowanie ma na celu stworzenie unikalnej atmosfery, stworzenie ciekawego wystrój wnętrza w postaci grafiki ściennej. To pomieszczenie jest przeznaczone do pielęgnacji paznokci, na ścianie powstał tematyczny mural tak by nawiązywać do charakteru i przeznaczenia tego pomieszczenia. Mural przedstawia lakiery do paznokci poukładane jeden na drugim. Kompozycja obrazu jest wertikalna, obraz smukły wyskoki. W obrazie występuje duża ilość światła która daje refleksy świetlne na fiolkach załamując strukturę szkła i kolorystycznie różnicując ją daje to ciekawy efekt faktura szkła. W obrazie występuje nasycona kolorystyka, barwy ciepłe, różnią się miedzy sobą odcieniami. Kolory dobrze spasowane z całą resztą dodatków występujących w gabinecie, wszystko razem ładnie ze sobą harmonizują. Grafika przestrzenna, daje wrażenie głębi (perspektywy). Obraz w całości wykonany techniką natryskową za pomocą pistoletu lakierniczego i areografu. W końcowej fazie malowania mural zabezpieczony lakierem

Mural w salonie kosmetycznym:

 

Mural w salonie kosmetycznym

Ciekawy pomysł na malowanie salonu kosmetycznego, mural przedstawia fiolki z lakierem do paznokci które zostały odwzorowane z fotograficzna dokładnością na ścianie w postaci malowidła ściennego, z pewnością forma takiego malowania jest ciekawym pomysłem na wystrój salony kosmetycznego.

Ciekawy pomysł na aranżacje salonu kosmetycznego

Jeśli chcesz nadać swojemu salonowi kosmetycznemu niepowtarzalny charakter, to warto pomyśleć o oryginalnej aranżacji. Mural jest świetnym pomysłem, aby dodać kolorowy akcent w pomieszczeniu. Wybierz wyjątkowy wzór, aby stworzyć piękną i stylową atmosferę. Grafika podkreśli charakter i klimat miejsca. o ciekawa opcja w kontrze do tapet. 

 

 

Powrót