Malowanie salonu stylizacji paznokci

Przedstawiam ciekawy pomysł na aranżację salonu kosmetycznego a dokładnie na aranżację ściany w salonie kosmetycznym. Artystyczne malowanie ma na celu stworzenie unikalnej atmosfery, stworzenie ciekawego wystrój wnętrza w postaci grafiki ściennej. To pomieszczenie jest przeznaczone do pielęgnacji paznokci, na ścianie powstał tematyczny mural tak by nawiązywać do charakteru i przeznaczenia tego pomieszczenia. Mural przedstawia lakiery do paznokci poukładane jeden na drugim. Kompozycja obrazu jest wertikalna, obraz smukły wyskoki. W obrazie występuje duża ilość światła która daje refleksy świetlne na fiolkach załamując strukturę szkła i kolorystycznie różnicując ją daje to ciekawy efekt faktura szkła. W obrazie występuje nasycona kolorystyka, barwy ciepłe, różnią się miedzy sobą odcieniami. Kolory dobrze spasowane z całą resztą dodatków występujących w gabinecie, wszystko razem ładnie ze sobą harmonizują. Grafika przestrzenna, daje wrażenie głębi (perspektywy). Obraz w całości wykonany techniką natryskową za pomocą pistoletu lakierniczego i areografu. W końcowej fazie malowania mural zabezpieczony lakierem

Mural w salonie kosmetycznym:

 

Mural w salonie kosmetycznym

Ciekawy pomysł na malowanie salonu kosmetycznego, mural przedstawia fiolki z lakierem do paznokci które zostały odwzorowane z fotograficzna dokładnością na ścianie w postaci malowidła ściennego, z pewnością forma takiego malowania jest ciekawym pomysłem na wystrój salony kosmetycznego.

Ciekawy pomysł na aranżacje salonu kosmetycznego

Jeśli chcesz nadać swojemu salonowi kosmetycznemu niepowtarzalny charakter, to warto pomyśleć o oryginalnej aranżacji. Mural jest świetnym pomysłem, aby dodać kolorowy akcent w pomieszczeniu. Wybierz wyjątkowy wzór, aby stworzyć piękną i stylową atmosferę. Grafika podkreśli charakter i klimat miejsca. o ciekawa opcja w kontrze do tapet. 

 

 

Powrót