Malowanie salonu fryzjerskiego
17 września, 2016
Pokój chłopca, malowanie ludzików lego na ścianie
pokój chłopca na poddaszu
14 listopada, 2016
pokój młodzieżowy malowanie, mural w pokoju młodzieżowym

Malowanie graffiti w pokoju młodzieżowym

W tym poście przedstawiam pokój młodzieżowy malowanie motywu muzycznego w pokoju nastolatka. Mural powstał na wąskiej ścianie kominowej w pokoju nastolatka. Grafika jest związana z muzyką przedstawia słuchawki i tańczące nutki

Pokój młodzieżowy malowanie motywu muzycznego:

 

Mural w pokoju młodzieżowym

Mural to wielkogabarytowe malowidło ścienne wykonane bezpośrednio na ścianie w tym przypadku są to słuchawki motyw związany strikte z muzyką czyli zainteresowaniami chłopca. Jest to bardzo atrakcyjna forma dekoracji pokoju dziecięcego, która pasuje do każdego wnętrza pod warunkiem, że motyw jest dobrze dopasowany do pomieszczenia i do zainteresowań.

Pokój młodzieżowy w muzycznym klimacie

Każdy nastolatek  lubi słuchać muzyki, każdy nastolatek ma też sprecyzowane zainteresowania, jeden interesuje się sportem, drugi modelarstwem, trzeci jazdą rowerem. Prawie każdy z nas słucha muzyki aktywnie grając na jakimś instrumencie lub pasywnie obcując z muzyką ograniczając się jedynie do słuchania, ale każdy z nas ma na co dzień do czynienia z muzyką. Graffiti w pokoju młodzieżowym było marzeniem chłopca.

Pokój nastolatka jak urządzić?

Każdy człowiek jest inny więc każdy pokój powinien być indywidualny, dostosowany do gustu właściciela, w tym przypadku rodzice nastolatka zdecydowali się na motyw muzyczny, jest to grafika ponadczasowa nie zamykająca i określające ram wiekowych, motyw ten bardzo dobrze pasuje do pokoju młodego 10-letniego chłopca jak i 20-letniego młodzieńca. Sam motyw muzyczny nie określa dokładnie danego stylu nie sugeruje gatunku ani wykonawcy, jest to motyw bardzo uniwersalny do pokoju nastolatka lub nastolatki.

Jak urządzić pokoju nastolatka? To proste wystarczy uważnie go posłuchać i namalować to co chce lub to co lubi,  czym się interesuje. Gdy zwizualizuje się pasje na ścianie pokój nastolatka na pewno nabierze indywidualnego charakteru. Mural lub graffiti to świetna forma zdefiniowania przestrzeni, miejsca nastolatka.

 

Więcej zdjęć z aranżacji pokoi dziecięcych na blogu: Malowanie pokoi młodziezowych

pokój młodzieżowy malowanie, mural w pokoju młodzieżowym

Mural w pokoju młodzieżowym

Dodaj komentarz

Powrót