Kosmiczny klub w Krakowie

Pomysł na aranżacje klubu kosmicznym stylu, aranżacja iwystruj klubu

Artystyczne malowanie ścian w pubie Cosmic Games Kraków

Mural w barze – kosmiczny klub

Ten wielkoformatowy mural powstał w Cosmic Games Pub w Krakowie. Powierzchnia jaką ma klub, w którym można zagrać we wszelkiego typu gry wynosi ponad 200 m2. Jest to doskonały przykład malarstwa artystycznego z użyciem farb fluorescencyjnych ożywianych za pomocą lamp UV oraz setki metrów ledowego oświetlenia które tworzy niesamowity klimat. Światło zamknięte w obrysach lini pionowych i poziomych stylizowane tak by przypominało wnętrze statku kosmicznego. Użyte farby są bezpieczne i spokojnie można w takim pomieszczeniu przebywać bawiąc się z przyjaciółmi przy dobrej muzyce i drinku.

Mural w barze

 

Cybernetyczny wszechświat – kosmiczny klub w Krakowie

Mural w barze jet bardzo nowoczesny, wizjonerski wręcz styl. Ten klub znajdujący się w Krakowie na ulicy Karmelicka 27, Jest to niesamowite miejsce pod względem wystroju i klimatu. Można by się pokusić o nagranie filmu w takiej kosmicznej scenerii, na pewno zrobiłby duży szał. Piękne doświetlone malowidło zdecydowanie zachęca odwiedzających do robienia sobie pamiątkowych zdjęć. Trzeba szczerze przyznać, że ten klub zdecydowanie wyróżnia się na mapie krakowskich klubów. Jest na pewno nie tuzinkowy, inny,  nie można się w nim nudzić.

Fluorescencyjny raj dla fanów gier zręcznościowych

Ciężko opisać pojedynczą ścianę w tym oszołamiającym miejscu, gdyż wszystko składa się tu na jedną całość. Przestrzeń jest spójna i połączona, żaden element nie odbiega od reszty. Wszystko ze sobą doskonale pasuje i zostało perfekcyjnie skomponowane. Artysta przewidział każdy najdrobniejszy detal. Lampy UV są rozmieszczone tak, że żaden fragment pracy nie jest potraktowany po macoszemu, wszystko jest tu dopieszczone. Aż przyjemnie zagłębić się w tą cybernetyczno-kosmiczną przestrzeń.

Sala gier i zabaw w nowoczesnym stylu

Ponieważ większość ozdobników w pomieszczeniu to motywy z Kosmosu oraz figury geometryczne, to dla równowagi gdzieniegdzie został wprowadzony element ludzki. Mianowicie na jednym z filarów znalazł się  obrys męskiej sylwetki wraz z ukazaniem tego, jak rozchodzi się energia w jego organizmie. Dodatkowym atutem jak już wcześniej zostało to wspomniane, w sali można się poczuć jak na planie filmowym „Star Treka” lub „Gwiezdnych Wojen”.

Galaktyka na Ziemi – isntne szaleństwo!

Oprócz tego, że mamy tu ściany malowane na wzór tych ze statków kosmicznych, czy bardzo nowoczesnych pomieszczeń, to znajdują się w nich okna, a przez nie widzimy całą galaktykę. Na ścianach mamy namalowane też urządzenia do wpisania kodu, przy barze zaś pasującą czcionką wypisana jest promocyjna oferta na napoje. Zapewne jedna z większych atrakcji to basen z piłeczkami we wszystkich fluorescencyjnych kolorach, jakie sobie tylko można wymarzyć. Mamy tu również powtarzalny motyw heksagonu, który jest bardzo modny. Piękne planety, gwiazdy, sonda kosmiczna i wiele innych smakowitych detali wprowadzają w duży zachwyt. Kolory to oczywiście wszelkie barwy Kosmosu i nocy, znajdziemy tu wszystkie kolory od tych przygaszonych, aż po gamę jaskrawości. Zdecydowanie polecam aranżowanie wnętrz, nie tylko publicznych w takim nowoczesnym, kosmicznym stylu. Jeśli mieszkasz w Krakowie i nie byłeś/byłaś w tym kosmicznym pubie to koniecznie musicie odwiedzić raj dla fanów kosmicznej zabawy.

Mural w barze, filmik pokazujący wnętrze i wystrój lokalu:

Kosmiczne miejsce spotkań Krakow Karmelicka 27

 

Podobne realizacje:

 

 

Powrót