Malowanie salonu fryzjerskiego

Malowanie salonu fryzjerskiego

Aranżacja wnętrza salonu fryzjerskiego obejmuje artystyczne malowanie ściany w lokalu. Malowanie to ma na celu podniesienie estetyki otoczenia oraz stworzenia unikalnej atmosfery która ma decydujący wpływ na samopoczucie klientów. Ładny i funkcjonalny wystrój przyczynia sie do pozytywnej opinii klientów, dzięki temu klienci częściej wracają. Celem aranżacji ściany w salonie fryzjerskim było namalowanie wizerunku kobiety z rozwianymi włosami tak by ten motyw kojarzył się z fryzjerstwem a zarazem był wizytówką tego salonu. .

Ciekawy pomysł na urządzenie salony fryzjerskiego:

Jak urządzić salon fryzjerski?

W efekcie powstał mural ścienny w kolorystyce achromatycznej, czarno-białej który przedstawia kobietę poprawiającą falują na wietrze włosy. Scenka ta wypełnia całą ścianę. Jedynym kolorowym motywem w tej pracy jest różowy kolor ust dziewczyny, ten sam kolor został wykorzystany na prostopadłej ścianie na której znajdują się lustra i stanowiska fryzjerskie.

Kolorystyka mebli i ścian jest dobrze ze sobą zestrojona, całość ładnie ze sobą harmonizuje. W obrazie tym został delikatnie zasugerowany ruch ręki oraz falujących włosów, prze co kompozycja malowidła nabrała pewnej dynamiki ruchu. Obraz przestrzenny, sprawia wrażenie tak jak by kobieta miała zaraz wyjść ze ściany. Praca wykonany techniką natryskową za pomocą areografu. W końcowej fazie malowania obraz zabezpieczony lakierem. Praca w 100% autorska. Wielkość grafiki ściennej wynosi 9m2

 

Jak urządzić salon fryzjerski?

Czarno biały mural w salonie fryzjerskim,

mural w salonie fryzjerskim ciekawy pomysł na salon urody

Ciekawy mural w salonie fryzjerskim, co na ściany do salony fryzjerskiego?

Inne ciekawe projekty na blogu Artystyczna malowanie ścian

Powrót