Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Malowanie obrazu na ścianie, aranżacja domków letniskowych

Mural na ścianie domku wczasowego

Mural na ścianie domku wczasowego

Ten Mural mieści się w Osadzie Cztery Pory Roku Kopalino z pewnością są to najpiękniejsze domki wczasowe w Kopalinie.  Malowidło jest w sepii czyli w odcieniach brązów, murale są stonowane z całą architektura domków. Grafiki mają romantyczny charakter, wyglądają jak piękne, duże pocztówki. Reklamują najpiękniejsze miejsca nad polskim wybrzeżem oraz miejscowość Kopalino. Bez wątpienia jest to ogromna zachęta do spędzenia czasu nad morzem.

Osada Cztery Pory Roku to cztery domki położone w uroczej nadmorskiej wiosce- Kopalino. Droga nad morze prowadzi przez malowniczy las. Jest to prawdziwy raj dla spacerowiczów i rowerzystów. Każdy znajdzie tu swój azyl, ciszę i spokój . Domki znajdują się na oddzielnych działkach, które są od siebie oddzielone wiec pieski są mile widziane. Przy domkach znajduje się prywatny parking oraz plac zabaw dla dzieci. Domki są całoroczne w pełni wyposażone. Osada Cztery Pory Roku to najpiekniejsze domki wczasowe w okolicy: http://www.osadykopalino.pl/

Mural na domkach wczasowych

Pocztówka z wakacji

Aranżacja na domkach jest spójna kolorystycznie i tematycznie, ponieważ to ważne aby zachować estetykę.  Na jednej z mniejszych ścian jest latarnia morska. Dlatego na tej ścianie, gdyż dobrze się tu komponuje. Ze względu na fakt, że artysta jest bardzo staranny mamy tu zachowanie skali i zgodność z rzeczywistością. Na kolejnej z mniejszych ścian również jest latarnia ale z innej miejscowości. Bezsprzecznie i tutaj widzimy piękny światłocień i zachowane proporcje.

Malowidło na elewacjach domków w ośrodku wczasowym

W przeciwieństwie do małych ścian – na dużych mamy krajobraz oraz górny fragment mapy Polski. W związku z tym znajdują się tu dobrze znane atrybuty związane z morzem, czyli latarnie. Są one namalowane kolejno tak, jak występują w nadmorskich wioskach, miastach i miasteczkach. Na ścianie namalowana jest też róża wiatrów z podziałem na kierunki świata oraz żaglowiec.

Wspomnienia z wakacji nad morzem

Z pewnością widząc mural z morskim pejzażem każdy szybko wpada w rozmarzenie i szybko chce przenieść się na plaże. Bez wątpienia jest to pięknie ujęty widok na plażę, i zejście do morza. Są tu drewniane barierki, wydmy, oznaczenie zejścia, morze rozciągające się po sam horyzont, łagodne chmury. Niewątpliwie jest to kojący i wywołujący pozytywne emocje widok. W rezultacie mamy fantastyczną ozdobę na ścianie domku. Na koniec warto podkreślić raz jeszcze spójność i harmonię całego projektu. Prawdopodobnie jest to jeden z przyjemniejszych nadmorskich ośrodków. Wnioskując – każdy tu z pewnością poczuje się dobrze.

Filmik z malowania, najpiękniejsze domki wczasowe  w Kopalinie:

 

Ozdobne malowanie domków wczasowych w Kopalinie. Artystyczne malowanie ścian 3D, w pejzaże morskie.

Komentarze są wyłączone.

Powrót