Malowanie bawialni

Malowanie na ścianie myszki micki i psa pluto, mural cena

Malowanie bajkowego obrazu na ścianie

Kolorowy pokój zabaw

Malowanie na ścianie myszki micki i psa pluto, mural cena

Malowanie bajkowego obrazu na ścianie

Malowanie bawialni, oto kolejna inspiracja tym razem podpowiadająca jak urządzić pokój zabaw dla dziecka czyli aranżacja bawialni.

Na plaży, na plaży fajnie jest

Na plaży, gdy świeci słońce, a piasek i woda są przyjemnie ciepłe, zawsze jest fajnie! Szczególnie gdy można się bawić w doborowym towarzystwie – nuda w takiej sytuacji po prostu nie istnieje. Dowodem jest prezentowany w poście mural, wprost i dosłownie z czterech ścian dziecięcego pokoju. Kto umie rozpoznać wszystkie postaci? Każdy z pewnością  rozpozna bohaterów stworzonych przez Walta Disneya, a więc Myszkę Miki, Mini, Kaczora Donalda, Daisy Goofy’ego i Pluto. Jednakże to jeszcze nie całe towarzystwo na tak pięknej plaży – znaleźli się tu także bohaterowie z innych bajek – Kubuś Puchatek w swoim odwiecznym czerwonym kubraczku, Prosiaczek i Tygrysek, a także kreskówki znane z Przygód Animków: ptaszek Tweety, Królik Bugs, Diabeł Tasmański, Kojot Wiluś oraz Kaczor Duffy. Wszyscy razem spędzają wspaniały czas pośród ciepłych fal, miękkiego piasku i wysokich palm. A możliwości odpoczynku jest bez liku i każda jest równie dobra – można się opalać, jeździć na nartach wodnych, sterować motorówką, grać w siatkówkę, surfować na desce lub leniwie pływać w kole. Można też podejść do tematu odrobinę poważniej i jak Kaczor Duffy pilnować na plaży bezpieczeństwa (które zawsze warto zachować).

 

 

 

Wakacje przez cały rok

Malowidło ścienne namalowane zostało przy użyciu całej palety nasyconych, ciepłych kolorów, chociaż oczywiście dominuje błękit zarówno morza, jak i nieba, oraz beżowo-żółty odcień miękkiego piasku, barwy nieodmiennie przypominające wakacje. Poprzez trójwymiarowy mural na każdej ścianie udało się uzyskać wrażenie niekończącej się przestrzeni – pokój stał się po prostu wycinkiem ciepłego wyspiarskiego kraju i tylko drzwi i okna przypominają nam, gdzie tak naprawdę się znajdujemy. Cała scena ma charakter dynamiczny – mało która postać nie znajduje się w ruchu. Metodą natryskową udało się namalować postacie wyjęte wprost z rysowników studiów animacyjnych, cały obraz został ponadto zabezpieczony specjalnym lakierem.

Radosna, żywotna zabawa trwa cały czas i podobnie będzie z naszymi pociechami – podobna aranżacja pokoju dziecięcego na pewno zaowocuje mnóstwem wspaniałych pomysłów u  naszych milusińskich. Jak można zauważyć na przykładzie tego malowidła, tylko od nas samych zależy co znajdzie się na naszych czterech ścianach, a nasze dzieci mogą mieć wydatny udział w wyborze postaci i elementów, które ostatecznie znajdą w ich pokoju.  

Beztroskie lato w pokoju dziecięcym.

Bajkowe malowidło ścienne przedstawiające postaci z kreskówek, czyli jak wyczarować beztroskie lato na czterech ścianach w pokoju dziecięcym.W scencetej bohaterowie bajek Disneya, królik Bugs, kaczor Daffy, Diabeł Tasmański, jak również Tygrysek i Prosiaczek oraz inne postaci z kreskówek zawładnęli każdą możliwą powierzchnią pokoju. Tutaj słońce świeci gorąco cały rok, piasek zawsze jest biały, a morze niezmiennie ciepłe.  Bohater każdej bajki może czuć się wspaniale pośród palm, czego dowodem jest doskonała zabawa.  Pośród tak bajecznego krajobrazu absolutnie nie można mieć złego nastroju i nudzić się.

Powrót