Mural w salonie fryzjerskim
17 września, 2016
Aranżacja ściany w biurze, mural reklamowy do biura

Aranżacja ściany w biurze

Malowanie obrazu na ścianie w biurze, w tym poście pragnę przedstawić jeden z moich projektów wykonany właśnie w biurze. Jak widać na zdjęciach motywem dekoracyjnym w biurze  są maszyny leśne. Mural ten  przedstawia specyfikę branży danej firmy która zajmuje się sprzedażą maszyn leśnych, ich wypożyczaniem oraz sprowadzaniem. Malowanie ściany w biurze przedstawia maszyny pracujące w najcięższych warunkach.

 

 

Malowanie biura

Dany projekt został zrealizowany w Jordanowie koło Krakowa, mural namalowany został w przestrzeni biurowej pewnej firmy zajmującej się sprzedażą maszyn leśnych. Aranżacja  biura miała na celu podniesienie estetyki otoczenia oraz pokazania dwóch flagowych produktów firmy. Malowidło znajduje się na centralnej ścianie i cała ja wypełnia. Grafika jest typowo reklamową grafika produktową. W malowidle występuje wieloplanowość tła, widać tu podział na kilka planów co powoduje wizualnie powiększenie biura. Mural jest na tyle duży że nawet jak gie go przysłoni biurkiem, krzesłami to i tak jest mocno czytelny ze względu na swoje gabaryty.

Mural  w firmie

Mural w firmie pełni funkcję reklamową, obraz reklamuje dwa flagowe produkty sprzedawane przez firmę. Są to maszyny specjalistyczne do ciężkiej pracy w najtrudniejszych warunkach takie przesłanie miało zawierać malowidło w biurze. Obraz podnosi estetykę otoczenia, nadaje głębi w pomieszczenie ze względu na perspektywę oraz rozwesela kolorystycznie całe pomieszczenie. Efekt dominanty koncentruje uwagę każdego odbiorcy na tym właśnie malowidle ściennym związanym z profilem firmy. Jest to dość nietypowy pomysł na aranżację ściany w biurze.

Wiecej zdjec z malowanie murali na blogu: Malowanie murali

Powrót