Aranżacja ściany na poddaszu w pokoju chłopca

Malowidło ścienne wykonane na poddaszu w pokoju chłopca. Pokój zaaranżowany tak by temat malowidła odpowiada zainteresowaniom chłopca którego to pasją się samochodami sportowe. Obraz umiejscowiony na skosie i ścianie bocznej, częściowo nachodzi na sufit. Ciekawym efektem jest malowanie w rogach pokoju, grafika ścienna optycznie maskuje kąty. Malowidło przedstawia dwa ścigające się ze sobą auta sportowe marki Lamborginii. Zastosowana kolorystyka w tym obrazie jest soczysta, kolory czyste mocno nasycone, tło z delikatną domieszką bieli i szarości tak by uzyskać efekt głębi. Obraz dobrze się komponuje z resztą pokoju który jest wymalowany na błękitny. Kompozycja pracy jest dynamiczna. Wielkość malowidła ściennego wynosi 13m2. W końcowej fazie malowania obraz zabezpieczony lakierem w celu podniesienia odporności malowidła, w razie zabrudzenia pracę można myć środkami czyszczącymi.

Aranżacja poddasza pokój chłopca:

Pokój chłopca na poddaszu:

 Pokój chłopca na poddaszu, to niezapomniane wrażenia i wspomnienia z dzieciństwa. Ale dopiero, gdy dodamy do tego mural z samochodami Lamborghini, cała magia staje się jeszcze bardziej realna! Pokój chłopca na poddaszu, z malowanym na ścianach, pięknym, kolorowym murem z Lamborghini, jest miejscem, które zapiera dech w piersiach. Ten mural wypełnia pokój spektakularnym wyglądem i wyjątkowymi kolorami. Kiedy dziecko zapozna się z tą szczególną dekoracją ścian, będzie ono w stanie wyobrazić sobie, że przebywa w innym, niezwykłym świecie. Dla młodego człowieka to miejsce stanie się najważniejszym pokojem w domu.

Jest to pokój, który zachwyca dzieci, a jednocześnie zachęca do odkrywania ich pasji i zainteresowań. Wyobraźcie sobie, jak wielką radość sprawia dziecku wizja pokoju, w którym może ono wyrazić siebie, bawiąc się wyobraźnią i kreatywnością

Aranżacja poddasza pokój chłopca, malowidło na ścianie pokoju chłopca na poddaszu

Szczegóły malowidła na ścianie, Aranżacja poddasza pokój chłopca

Więcej zdjęć na blogu: Pokoje dzieciece

Powrót